FORUM XVIII HTPN LUBLINIEC 2010/2011

OFICJALNE FORUM XVIII HTPN LUBLINIEC 2010


#1 2011-01-28 14:42:36

 supermAn

Administrator

Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 42
Punktów :   
WWW

IX kolejka- "psy szczekają a karawana jedzie dalej..." ;)

W najbliższej 9 kolejce dojdzie do kilku arcyciekawych pojedynków a przede wszystkim do MEGA hitowego klasyku ligowego... Turniej wkracza w decydującą fazę i niektóre zespoły mają z górki już raczej, a niektóre swoją wartość dopiero muszą zaprezentować. NIe mniej jednak każda strata punktów kogoś z czołówki będzie powodowała, że ktoś z dołu na tym skorzysta a o to w tym chodzi, by do ostatniej kolejki były emocje... Więc jak to się przedstawia w rozkładzie jazdy:

9:00 Senior  - Universum
Senior idzie jak burza i goni czołówke 4 wygranymi z rzędu! Universum najlepsze w tym turnieju już mają chyba za sobą więc wygrany może być tylko jeden...?
TYP:1'

9:40 Rust  - Atut
Atut podobnie jak Universum błysk stracił chyba po remisie z Budowlanymi a to było daawno temu. Rust wciąż walczy i mistrza i to powinno być decydujące w tym meczu, jednak...?
TYP:1X

10:20 Budowlani - Główka
  Budowlani goniący liderów nie powinni mieć żadnych problemów z najsłabszą ekipą tegorocznego turnieju. Bastek podreperuje konto strzeleckie, a Budowlani odrobią może część strat do liderów...?
TYP: 1

11:00 Zament - Spartakus
Spotkanie dwóch ekip, które tegoroczny turniej już dawno spisały na straty a ten mecz może być tylko szansą na odzyskanie twarzy i oderwanie się lekko z dołów tabeli... Spartakus gra ostatnio efektowniej więc on jest faworytem tego meczu jednak Zament też nie w ciemię bity więc...powinno być ciekawie!?
TYP: X2

11:40 Pedagog - INVADO
Legia - Wisła, Górnik - Ruch czy  Widzew - Legia to niewątpliwie klasyki naszej ekstraklasy. U nas na szczeblu naszej halówki właśnie m.in spotkania takich ekip jak Pedagog, Invado czy Atut, grających w większości od początku powstania turnieju, łącznie z zawodnikami grającymi po kilkanaście lat w tym turnieju to właśnie taki mecz można określić mianem naszego ligowego klasyku! Spotkania tych ekip zawsze były niezwykle ciekawe i emocjonujące a wynik był sprawą otwartą nawet gdy wszyscy kibice mieli swoich faworytów. Nie inaczej jest tym razem, choć Pedagog jest w lepszej sytuacji i wyżej w tabeli niesiony 5 wygranymi z rzędu. Invado chyba już swoje przegrało w tym sezonie i powietrze wraz z presją wyniku nieco uszło z tej ekipy co pokazali w ostatnim meczu wygrywając na luzie bez kilku podstawowych zawodników. Jedno jest pewne- emocje walka sportowa i sporo bramek gwarantowane, a jeśli INVADO chce jeszcze myśleć o tytule to patrząc na ich kalendarz mają naprawdę ostatni dzwonek by się załapać na pociąg do tytułu, którym na razie jadą 3 ekipy, a czy kolejne do niego wsiądą okaże się niebawem...
TYP: 12

12:20 Dziki - Max
Gdyby ten mecz był rozgrywany na początku sezonu kiedy w Maxie się gra a nie dyskutuje i kłóci jak to jest ostatnio czego efektem jest z biedą 5 zawodników na meczu wtedy dawałbym jakieś szanse ekipie kontuzjowanego poważnie ponoć Bielewicza... Dziki pewnie zmierza po obronę tytułu i Max raczej nie sprawi im większego kłopotu, chociaż może w końcu się zbiorą w większej ilości?!
TYP: 1X

13:00 Lex - Piekarnia
Na zakończenie bardzo interesującego dnia mecz dwóch ekip walczących o górną połówkę tabeli. Lepsze wrażenie ostatnio robił beniaminek i to oni są faworytem tego meczu tym bardziej że koniec ferii i wiele ciekawych imprez na mieście a ich uczestników już od dawna wiadomo że w Lexie nie brakuje...
TYP: x2

I to na tyle tym razem, ciekaw jestem na ile sprawdzą się moje przypuszczenia i...na ile wam się nie podobają, ale chyba bardzo skoro nikt się od dawna nie odezwał, a skupiono się w tym roku na czytelnictwie niż na dyskusji jaką można było zaobserwować na starym forum, którego choć nie byłem uczestnikiem aktywnym to jak wy teraz z uwagą  czytałem i ...sobie komentowałem dla siebie... Ale takie forum służy dyskusji a tej w tym roku nie ma ...czy to dobrze czy źle nie wiem ale na pewno jego autor czuje się tworząc monologi co najmniej dziwnie...
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkartki na urodziny dla mężczyzny grzejniki purmo wrocław samochód